Konkursy sportowe

Zwycięstwa na wyciągnięcie ręki, a właściwie nogi ;-)

Uczniowie i Uczennice Szkoły Podstawowej Nr 4 pod opieką trenera Marcina Biczaka idą jak burza w rozgrywkach piłki nożnej.
              W "III Turnieju o Puchar Premiera - Orlik 2012", drużyna w składzie:
Daniel Budka, Daniel Dobrzański, Bartosz Fijałek, Wiktor Kamuda, Daniel Kuźma, Krzysztof Mikołajek, Oskar Mikołajek, Szymon Potaczek, Wiktor Praciak, Jakub Słanek, zdobyła Mistrzostwo Gminy, następnie Mistrzostwo Powiatu, aż w końcu IV miejsce w rozgrywkach Rejonowych.
Po zaciętej walce młodzi piłkarze uplasowali się na miejscu V-VIII w Finale Wojewódzkim.

W "Mini Piłce Nożnej Halowej Chłopców" drużyna w składzie: Norbert Bogunia, Karol Czywilis, Jakub Legut, Mateusz Matyaszek, Piotr Osowski, Maciej Penkala, Michał Penkala, Jakub Wnęk zdobyła I miejsce w Gminie i tym samym awansowała do rozgrywek Powiatowych.

Również dziewczyny z Czwórki nie mają sobie równych i biorą przykład ze swoich szkolnych kolegów w walce o podium.
W "Mini Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt" drużyna w składzie:
Alicja Grabowska, Patrycja Guzdek, Aleksandra Ludwinowicz, Urszula Mider, Magdalena Radwan, Weronika Sordyl, Zuzanna Sordyl, Natalia Ślusarczyk, Dagmara Wiercimak mocno walczyła i zdobyła Mistrzostwo Gminy, a tym samym awansowała do Finału Powiatowego.

W dniu 26 października 2012 roku w Choczni odbyły się "Powiatowe Mistrzostwa Mini Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt", a dwie godziny później "Powiatowe Mistrzostwa Mini Piłki Nożnej Halowej Chłopców".
Obie reprezentacje Naszej Szkoły postanowiły pokazać, na co je stać i nie przegrywając ani jednego meczu zdobyły Mistrzostwo Powiatu!!!

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:
Rozgrywki CHŁOPCÓW:

• I m. Szkoła Podstawowa Nr 4- Andrychów
  • II m. Szkoła Podstawowa – Chocznia
  • III m. Szkoła Podstawowa - Stronie
  • IV m. Szkoła Podstawowa - Bachowice

• Rozgrywki DZIEWCZĄT:
  • I m. Szkoła Podstawowa Nr 4- Andrychów
  • II m. Szkoła Podstawowa – Spytkowice
  • III m. Szkoła Podstawowa- Stryszów
  • IV m. Szkoła Podstawowa – Chocznia

•               14 listopada w Chełmku odbyły się Finały Rejonowe w Piłce Nożnej Halowej Chłopców. W turnieju brały udział zespoły z Olkusza, Libiąża, Chełmka i reprezentanci naszej szkoły. Mimo zaciętej walki naszej drużynie nie udało się stanąć na podium. I miejsce zajęła drużyna z Libiąża, II z Chełmka a III z Olkusza.

Dzień później w Regulicach odbyły się Finały Rejonowe w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt. Brały w nich udział drużyny z Olkusza, Regulic, Polanki Wielkiej i naszej szkoły. Mistrzostwo rejonu i awans do finału wojewódzkiego zdobyły reprezentantki gospodarzy.
                   Nasza reprezentacja zdobyła II miejsce. III miejsce zdobyły zawodniczki z Olkusza, a IV z Polanki Wielkiej.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, a także ich trenerowi gratulujemy dotychczasowych i życzymy jeszcze wielu dalszych sukcesów sportowych.