Konkurs "Znam Gminę Andrychów"

16 czerwca w siedzibie Burmistrza Miasta Andrychowa dokonano wręczenia nagród zwycięzcom VII Gminnego Konkursu Krajoznawczego „Znam Gminę Andrychów”.
              Drużyna reprezentująca Naszą Szkołę w składzie: AGNIESZKA KOŚCIELNIAK (Vb), DOMINIK GAWĘDA (Vb) oraz SZYMON RUSINEK (VIb) zdobyła II miejsce, a w klasyfikacji indywidualnej Dominik Gawęda wywalczył III miejsce.
Uczestnikom konkursu gratulujemy wielkiej wiedzy z zakresu historii Gminy i przyrody Beskidu Małego.
              Poniżej – laureaci odbierają puchar z rąk Burmistrza Andrychowa, Pana Tomasza Żaka oraz działaczy PTTK „Andropol”