VI Gminny Konkurs Krajoznawczy "Znam Gminę Andrychów".

12 czerwca w siedzibie Burmistrza Miasta Andrychowa dokonano wręczenia nagród zwycięzcom VI Gminnego Konkursu Krajoznawczego „Znam Gminę Andrychów”.

I miejsce zajęła drużyna reprezentująca Naszą Szkołę, w następującym składzie: DAMIAN MIZERA z klasy VI a, GABRIEL GOLENIA i PIOTR RYŁKO z klasy VIb. Ponadto Damian w klasyfikacji indywidualnej zdobył II miejsce!

Gratulujemy chłopcom wielkiej wiedzy z zakresu historii Gminy i przyrody Beskidu Małego.

Poniżej – laureaci odbierają puchar z rąk Burmistrza Andrychowa, Pana Tomasza Żaka oraz działaczy PTTK „Andropol”:.