Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2011/2012

W dniu 29 czerwca 2012r. klasy I - III i klasy IV - VI uroczystą akademią zakończyły Rok Szkolny 2011/2012.
Uroczystość w klasach IV - VI otworzyła Zastępca Dyrektora Szkoły mgr Zofia Kun, a w klasach I - III Zastępca Dyrektora Szkoły mgr Ewa Kurek. Jak co roku był to moment podsumowań całorocznej pracy uczniów.
          Najlepsi z najlepszych otrzymali szkolne odznaczenia "Zasłużony dla Szkoły" w Stopniu Srebrnym, Złotym i Diamentowym (klasy III - VI), Dyplom "Ambasador Kultury" (klasy I - III), a zasłużeni w sporcie otrzymali odznaczenia "Zasłużony dla Szkoły - Medal Sportowca" (klasy IV - VI).Najlepsi w nauce (same piątki i szóstki na świadectwie) i zachowaniu zostali wpisani decyzją Rady Pedagogicznej do "Złotej Księgi"".
Uczniowie, których średnia ocen wyniosła powyżej 4. 75, otrzymali "Świadectwa z wyróżnieniem".

Ważnym momentem akademii klas I - III było pożegnanie Księdza Piotra Góry, który cztery lata uczył religii klasy III i tutaj zostawił cząstkę samego siebie. Było dużo wzruszeń - łza zakręciła się w oku i żegnanemu i żegnającym.

A oto fotoreportaż z zakończenia roku klas I - III i IV - VI: