Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2010/2011
23 czerwca 2011r.

W dniu 23 czerwca 2011r. o godzinie 7. 45 (klasy I - III) i 0 10. 30 (klasy IV - VI)na sali gimnastycznej Naszej Szkoły uroczystą akademią zakończyły Rok Szkolny 2010/2011.
Tradycyjnie uroczystość otworzyła Dyrektor Szkoły mgr Anna Rychter. Jak co roku był to moment podsumowań całorocznej pracy uczniów.
          Najlepsi z najlepszych otrzymali szkolne odznaczenia "Zasłużony dla Szkoły" w Stopniu Srebrnym, Złotym i Diamentowym, a zasłużeni w sporcie otrzymali odznaczenia "Zasłużony dla Szkoły - Medal Sportowca".Najlepsi w nauce (same piątki i szóstki na świadectwie) i zachowaniu zostali wpisani decyzją Rady Pedagogicznej do "Złotej Księgi".
Uczniowie, których średnia ocen wyniosła powyżej 4. 75, otrzymali "Świadectwa z wyróżnieniem".

Ważnym momentem akademii było pożegnanie Nauczycieli, którzy większość swojego życia spędzili w szkole i tutaj zostawili cząstkę samego siebie, a od września przechodzą na zasłużoną emeryturę - Pani mgr Wanda Tyralik (nauczycielka historii), Pani mgr Ludmiła Krawczyk (nauczycielka przyrody oraz Pani mgr Jadwiga Janus (nauczycielka nauczania zintegrowanego). Pożegnaliśmy również długoletnią nauczycielkę języka niemieckiego Panią mgr Joannę Fintzel - Piętak, która również jak i nauczyciele przechodzący na emeryturę pozostawiła cząstkę własnej osobowości w szkole. Było dużo wzruszeń - łza zakręciła się w oku i żegnanym i żegnającym.

A oto fotoreportaż z zakończenia roku: