Wymiana stolarki okiennej.

Począwszy od dnia 15 kwietnia 2010r. do dnia 21 kwietnia br. przeprowadzona została w Naszej Szkole wymiana okien ( poprzedzona przetargiem, do którego przystąpiło kilkadziesiąt firm ) od strony południowej, wschodniej i zachodniej budynku.
W pierwszym rzędzie wymieniono okna w nowym skrzydle szkoły, a następnie w starym - 40 letnim budynku.
Stolarka okienna domagała się wymiany od dawna, dlatego też wszystkich bardzo ucieszył widok nowych, czyściutkich, lśniących okien. Miejmy nadzieję, że będą nam służyły jak najdłużej - przez następne 40 lat.