Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI


Z życia Szkoły

Nasz udział w XX Finale
"Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy".


       Podobnie jak w latach ubiegłych Nasza Szkoła czynnie włączyła się w akcję na rzecz WOŚP. Swój dyżur w niedzielę 8 stycznia od godz.8.00 zaczęli wolontariusze z klasy 6c: Kinga Gnojek, Wiktoria Biczak i Maciej Piekarski wraz z opiekunką J. Biczak, a uczennica kl.3d A. Kołodziejczyk zbierała datki pod opieką swojej mamy, p. E. Kołodziejczyk.
       Pieniądze do puszek zbieraliśmy przed Kościołem, sklepem Inter Marche, osiedlowymi sklepami i na andrychowskich ulicach. Bardzo wielu mieszkańców naszego miasta wrzuciło datki i gratulowało włączenia się naszych uczniów do tej wspaniałej, ogólnopolskiej akcji. Każdy z dumą chwalił się otrzymaniem czerwonego serduszka, które w tym dniu było jakby "biletem" podczas spacerów po mieście ;-)

      Gdy wolontariusze zmęczyli się lub byli już bardzo zmarznięci, mogli iść się ogrzać, wypić herbatkę i zjeść pyszne kanapeczki, owoce i ciastka do szkolnej jadalni. Tam przygotowywały te smakołyki i zajmowały się uczniami nauczycielki -p. Dorota Harańczyk, p. Małgorzata Mizera i p. Grażyna Polak.

      Po południu zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, udaliśmy się do sztabu Pod Basztą, gdzie mogliśmy podliczyć zebrane pieniądze. Były tam złotówki, euro, ale także banknoty z innych państw. Praca w sztabie szła pełną parą: cały czas wchodzili i wychodzili wolontariusze z całego miasta, osoby oddające krew, darczyńcy, którzy ofiarowywali upominki na licytację, która odbyła się w Restauracji "Podkowa". Każdy zbierający na chwilę odpoczywał, a niektórzy zmieniali tylko puszki na nowe i wracali dalej do swojej "pracy". Jesteśmy dumni, ponieważ nasi uczniowie, jak zwykle, stanęli na wysokości zadania i zebrali ogromną kwotę ponad 7700zł!!!
      Uzyskane kwoty to: Wiktoria Biczak 3400zł, Maciej Piekarski 960zł, Kinga Gnojek 850zł oraz K. i A. Kołodziejczyk 2500zł.
      Wiktoria została równocześnie wolontariuszką, która zebrała najwyższą kwotę do puszki na terenie gminy Andrychów, czym pobiła swój ubiegłoroczny rekord.

      Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, mimo tego, że nie będzie już z nami szóstoklasistów, będziemy mieć chętnych, pracowitych i operatywnych podopiecznych, którzy jako wolontariusze WOŚP pokażą, na co stać uczniów CZWÓRKI.;

      Osobom biorącym udział w tegorocznej akcji serdecznie dziękujemy za poświęcenie swoich sił i wolnego czasu, a wolontariuszom gratulujemy zebrania wysokiej kwoty pieniężnej, sprytu i wytrwałości w uzyskiwaniu jak największej ilości datków od ofiarodawców. Bardzo dziękujemy także wszystkim naszym uczniom, rodzicom i osobom znajomym za włączenie się w zbiórkę na rzecz WOŚP.
       Do zobaczenia za rok! SIE MA!!!

powrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE

www.edukator.org.pl

certyfikat szkoły przyjaznej dziecku
Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
i miesiąca października 2007

w konkursie Eduseeka!!!Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁYSprawdź pogodę
w Andrychowie!
 

Pogoda
      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone