Nasz udział w XVIII Finale
"Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy".

10 stycznia 2010r. (niedziela) uczniowie i nauczyciele Naszej Szkoły włączyli się w akcję "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy".
       W tym roku pieniążki ze zbiórki były przeznaczone po raz drugi na pomoc dzieciom z chorobami onkologicznymi.
Od godziny 8.00 do godziny 14.30 działał w jadalni "mini sztab", do którego mogli przyjść wszyscy wolontariusze, kwestujący na rzecz Akcji, aby się ogrzać lub zjeść i napić się ciepłej herbatki.

Wolontariuszki kwestowały na całym osiedlu, a szczególnie w pobliżu kościoła i supermarketów.

Opieką otoczyła je, pomagając również zbierać datki p. Joanna Biczak.
Bardzo ważną rolę odegrały w tym dniu panie:Grażyna Polak, Dorota Harańczyk, Izabela Ziółkowska, Róża Maszczyńska, które bez ustanku serwowały gorącą herbatkę, pyszne kanapeczki, owoce i słodycze.
Szczególną rolę odegrała w całej akcji p. Dyrektor Anna Rychter, która oprócz tego, że pilnowała bezpieczeństwa w przeprowadzeniu Akcji, dbała również o to, aby nikt nie wychodził głodny ze sztabu.

Po zakończeniu kwestowania, wolontariuszki z Naszej Szkoły pojechały rozliczyć się do sztabu, który znajdował się w Klubie "Pod Basztą".

Wyniki tegorocznej zbiórki do puszek :

• W całej Polsce podczas samych niedzielnych kwest zebrano kwotę 36 mln 118 tyś.złotych;

Wolontariusze naszej szkoły zebrali :

• Wiktoria Biczak kl. IVc - 2418 zł ( Jest to największa kwota zebrana do puszki w Andrychowie);
  • Angela Kizner i Klaudia Iskierka kl.VIb - 1092 zł
  • Krzysztof Buda i Kacper Marczyński kl.Vd - 850 zł
  • Sara Prochazka i Ela Matusiak kl.VIb - 449 zł

• Łącznie wolontariusze SP 4 zebrali prawie 4800 zlotych.

Wolontariuszom i wszystkim którzy wsparli akcję serdecznie dziękujemy!

Opiekunowie Akcji : Joanna Biczak , Dorota Harańczyk, Grażyna Polak, Róża Maszczyńska.

Wolontariusze i Organizatorzy dziękują wszystkim ofiarodawcom, którzy przyczynili się do ratowania najbardziej potrzebujących.
    Mamy nadzieję, że na wszystkich Państwa będziemy mogli liczyć w przyszłym roku. Dziękujemy też wszystkim Sponsorom, którzy pomagali sztabowi WOŚP/.

DO ZOBACZENIA ZA ROK! :-)