"WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY".

11 stycznia 2009r. (niedziela)uczniowie i nauczyciele Naszej Szkoły włączyli się w akcję "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy".
       W trym roku pieniążki ze zbiórki będą przeznaczone na pomoc dzieciom z chorobami onkologicznymi.
Od godziny 8.00 do godziny 14.30 działał w jadalni "mini sztab", do którego mogli przyjść wszyscy wolontariusze, kwestujący na rzecz Akcji, aby się ogrzać lub zjeść i napić się ciepłej herbatki.

W Naszej Szkole funkcję "wolontariuszy" pełniły uczennice:

• Angela Kizner
  • Izabela Nałódka
  • Sandra Filimowska
  • Aleksandra Ramenda
  • Weronika Dutka
  • Izabela Stachera
  • Anita Styła
  • Wiktoria Biczak - najmłodsza wolontariuszka z kl. III

• Wolontariuszki kwestowały na całym osiedlu, a szczególnie w pobliżu kościoła i supermarketów.

Opieką otoczyła je, pomagając również zbierać datki p. Joanna Biczak.
    Bardzo ważną rolę odegrały w tym dniu panie:Grażyna Polak, Dorota Harańczyk, Izabela Ziółkowska, Róża Maszczyńska, które bez ustanku serwowały gorącą herbatkę, pyszne kanapeczki, owoce i słodycze.
    Szczególną rolę odegrała w całej akcji p. Dyrektor Anna Rychter, która oprócz tego, że pilnowała bezpieczeństwa w przeprowadzeniu Akcji, dbała również o to, aby nikt nie wychodził głodny ze sztabu.

Po zakończeniu kwestowania, wolontariuszki z Naszej Szkoły pojechały rozliczyć się do sztabu, który znajdował się w Klubie "Pod Basztą". W sumie zebraliśmy kwotę około 1300zł.
    Wolontariusze i Organizatorzy dziękują wszystkim ofiarodawcom, którzy przyczynili się do ratowania najbardziej potrzebujących.
    /...Mamy nadzieję, że na wszystkich Państwa będziemy mogli liczyć w przyszłym roku. Dziękujemy też wszystkim Sponsorom, którzy pomagali sztabowi WOŚP/.

DO ZOBACZENIA ZA ROK! :-)