PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 III 2007r.

W dniu 21. 03. 2007r. oprócz tradycyjnych lekcji odbyła się w naszej szkole uroczystość symbolicznego powitania wiosny. Chociaż w tym dniu aura za oknem świadczyła o tym, że wiosna nie przyjdzie, to absolutnie nie sprawdziło się to w murach szkoły.
Młodzież pod opieką nauczycieli na jednej z godzin lekcyjnych miała za zadanie przygotować plastyczny wizerunek wiosny oraz ułożyć do znanej melodii słowa o jej nadejściu.
Wszystkie klasy zadanie wykonały w sposób ciekawy i pomysłowy, o czym mogą świadczyć poniższe zdjęcia z powitania wiosny: