Konkursy sportowe

Prowadzimy
WF z Klasą!

Miło nam poinformować, iż Nasza Szkoła uzyskała Certyfikat ukończenia I edycji programu „WF z Klasą”.

Do programu przystąpiliśmy w październiku 2013 roku. Przez cały rok szkolny 2013/2014 podejmowaliśmy szereg działań sportowych, akcji lokalnych, braliśmy udział w zawodach, turniejach oraz organizowaliśmy rozgrywki sportowe.
              Również w klasyfikacji wojewódzkiej Nasza Szkoła uzyskała wysokie – Po roku uczestniczenia w programie zrealizowaliśmy wszystkie jego wytyczne, które udokumentowaliśmy na blogu szkoły: ANDRYCHOWSKA CZWÓRKA, do odwiedzenia którego zapraszamy całą społeczność szkoły.
Te działania pozwoliły nam zaliczyć I edycję programu.
              W roku szkolnym 2014/2015 przystępujemy do II edycji. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą zrealizujemy kolejny etap.

Szkolni koordynatorzy programu