Wernisaż poplenerowy
"Na kalwaryjskich Dróżkach"

21 października w Naszej Szkole miał miejsce poplenerowy wernisaż prac plastycznych uczniów, które powstały podczas dwudniowego pleneru malarskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej.
              Wystawa nosiła nazwę "Na kalwaryjskich dróżkach". Prace wykonane były różnorodną techniką - od ołówka i węgla po pastele i akwarele. W plenerze malarskim uczestniczyło 16 uczniów, należących do koła plastycznego oraz prowadząca koło i jednocześnie zagrzewająca do twórczości plastycznej - pani Lidia Siwek. Chociaż pogoda nie dopisała, jednakże talent malarski uczniów jak najbardziej, czego dowodem były przepiękne prace, które zaproszeni goście (i nie tylko ) mogli podziwiać.
             Na wernisażu oprócz strawy dla ducha, była również strawa dla ciała - pyszne ciasto i soczek, którymi uczniowie częstowali przybyłych na tę uroczystość.
              Jeden z obrazów, namalowany farbami akwarelowymi przez Wiktorię Sordyl, został przygotowany jako podarunek dla mającego odwiedzić szkołę księdza biskupa Romana Pindla.

GRATULUJEMY!!!

www.edukator.org.pl