"Warsztaty teatralne w MDK .

Młodzi miłośnicy teatru z Naszej Szkoły kolejny raz mogli skorzystać z oferty MDK w Andrychowie, aby wziąć udział w warsztatach teatralnych organizowanych w ramach ogólnopolskiego projektu "Teatr Polska".
               22 października grupa uczniów z Koła Plastycznego klasy 5f wykonała piękną scenografię, która towarzyszyła aktorom w czasie spektaklu "Dzieci z Bullerbyn".
              7 listopada uczniowie z klasy 5f uczestniczyli również w warsztatach teatralnych, towarzyszących kolejnemu spektaklowi "Światełko". Tym razem zajęcia poświęcone były lalce.