"Warsztaty malowane farbami" .

Koło plastyczne wraz z Towarzystwem Miłośników Andrychowa zorganizowało warsztaty malowania farbami olejnymi.
Prowadził je pan Kazimierz Jończy - członek andrychowskiej grupy "My", skupiającej artystów z naszej okolicy.
               Na zajęciach uczniowie poznawali tajniki warsztatu pracy malarza i wykonywali swoje pierwsze obrazy, posługując się techniką olejną.
              Serdecznie dziękujemy panu Kazimierzowi Jończemu za wspaniałe prowadzenie zajęć i Pani Marii Przybyłowicz, która zainicjowała pomysł organizacji warsztatów.