Studenci z "Czwórki" na kolejnych wykładach.

26 kwietnia uczniowie klasy III b i III c ponownie uczestniczyli w wykładach na Uniwersytecie Jagiellońskim. Tym razem wysłuchali wykładów o różnorodności w świecie natury.

Tematyka wykładów obejmowała: "Bioróżnorodność - największy skarb na Ziemi" - Majki Miłek i Emilii Staniszewska z SP 47 im. Stefana Czarnieckiego oraz „Planty Krakowskie. Historia i współczesność” - Dr Joanny Torowskiej z Zakładu Pedagogiki Kultury i Historii Idei Pedagogicznych UJ.
              Zakończenie roku akademickiego 2012/2013 i rozdanie dyplomów ukończenia odbędzie się 24 maja!