Konkursy sportowe

Ogólnopolskie zawody o puchar Tymbarku w Krakowie

W poniedziałek 20. kwietnia zostały rozegrane ogólnopolskie zawody o puchar Tymbarku w Krakowie, były to finały wojewódzkie. Nasz powiat reprezentowali chłopcy z Naszej Szkoły w kategorii U-12.
Nasza drużyna w grupie trafiła na dryżyny SP Widoma, SP Tarnów i SP Czarny Dunajec.
          W pierwszym meczu chłopcy wygrali z SP Tarnów 1:0, następnie wygrali z zespołem Czarnego Dunajca 3:1, i w meczu kończącym zmagania w grupie wygrali z zespołem z Widomej 3:2 i z kompletem zwycięstw awansowali do najlepszej ósemki turnieju.
          W meczu ćwierćfinałowym po bardzo zaciętej walce, ulegliśmy drużynie sp z Mędrzechowa 3:1.Ostatecznie Nasi chłopcy zajęli miejsca od 5-8, odebrali medale i paczki przygotowane przez organizatorów.

Najwiecej bramek w naszym zespole zdobył Julian Wdowik-8, Maksymilian Fudali-1
Skład drużyny: Daniel Budka, Jakub Budka, Julian Wdowik, Paweł Dwornik, Patryk Pytel, Kacper Kacprzak, Joachim Franczak, Dawid Paleczny, Igor Samel, Maksymilian Fudali i Jakub Mikołajek.
GRATULUJEMY!!!
Trenerem drużyny jest Artur Adamus.

www.edukator.org.pl

i miesiąca października 2007