Konkursy sportowe

W niedzielę 14 czerwca w Nowym Sączu odbył się Finał Wojewódzki Edycji Kinder + Sport 2015 w kategorii "4" siatkarskich dziewcząt.
MKS Andrychów SP2 /1 Wiktoria Masiuk, Katarzyna Brańka, Iwona Kubień, Gabriela Curzydło, Agnieszka Nalborczyk.
MKS Andrychów SP 4/1 Paulina Mider, Klaudia Lubera, Anna Łazarz, Natalia Kryjak, Martyna Gzela, Łucja Lubera.
MKS Andrychów SP2/3 Agnieszka Zaremba, Zuzanna Bizoń, Patrycja Kowala, Maja Woźniak, Martyna Marczyńska, Anna Polak.

Zespoły podzielono na trzy grupy eliminacyjne, w których rozegrano po 10 spotkań / dwa sety do 15 punktów, w przypadku remisu trzeci set do 11 punktów/.

• Zespół MKS SP2/1 zajął II miejsce w grupie C
  • Zespol MKS SP4/1 zajął III miejsce w grupie C
  • Zespół MKS SP2/3 zajął IV miejsce w grupie B

•            Do ścisłego finału awansowały I miejsca z trzech grup oraz jeden zespół z II miejsca. Niestety dziewczęta MKS SP 2 /1 uległy zespołom MKS Wieliczka 1 i MKS Wieliczka 2 i zajęły ostatecznie VI miejsce.

Pozostałe zespoły uplasowały się na VII pozycji MKS SP 4/1 oraz XII miejsce MKS SP 2/3.
               Dziewczynom gratulujemy. Był to ich ostatni turniej w kategorii "4" siatkarskich. W następnym sezonie będą grały już w kategorii "Młodziczek".

Trenerem dziewcząt jest Renata Adamczyk oraz Ewa Bury.

www.edukator.org.pl

i miesiąca października 2007