Konkursy sportowe

Finał Wojewódzki Kinder + Sport 2015 w kategorii "2" dziewcząt

23 maja w Proszowicach od 9.00 rano do rywalizacji o tytuł mistrza województwa małopolskiego w Turnieju KINDER + SPORT 2015 w kategorii "2" siatkarskich dziewcząt przystąpiły 24 zespoły z trzech rejonów małopolski.
Nasz klub reprezentowała drużyna MKS Andrychów I w składzie: Martyna Matlak, Julia Stokłosa, Oliwia Guzdek.
          Drużyny zakwalifikowane do finału wojewódzkiego zostały podzielone na 4 grupy, gdzie rozegrano spotkanie eliminacyjne systemem "każdy z każdym".
           Nasz zespól w grupie A w eliminacjach pokonał drużynę Dalin Myślenice oraz Podkarpacie Bobowa. Po zaciętej walce uległ zespołom z Wieliczki II i V, które awansowały do ścisłego finału.

W grupie, MKS Andrychów zajął ostatecznie IV miejsce i walczył o lokaty 13 - 16. Tam pokonał zespól z PMOS Chrzanów, PMOS Libiąż i w decydującym trzecim secie uległ 11:9 zespołowi Dalin Myślenice I.
           Ostatecznie nasze najmłodsze siatkarki klas IV zajęły w finale wojewódzkim 14 miejsce. Pierwsze trzy miejsca finałowe przypadły zespołom MOS Wieliczka.
Dziewczynkom gratulujemy!

www.edukator.org.pl