Konkursy sportowe

Turniej "3" siatkarskich dziewcząt w Andrychowie

25 października w hali sportowej przy SP4 w Andrychowie MKS Andrychów zorganizował turniej "3" siatkarskich dziewcząt.
              Turniej otworzyła Dyrektor Szkoły Pani Dorota Zawada.W zawodach wzięło udział aż 20 drużyn z województwa małopolskiego i śląskiego: dwa zespoły  Setbol Oświęcim, dwa PMOS Chrzanów, dwa UKS 22 Kraków, dwa Sparta Kraków, trzy MKS Wieliczka, po jednym z MKS Tychy, Salos Staniątki, UKS Skoczów, UKS Sokół Zator, Zalew Świnna Poręba oraz cztery zespoły z MKS Andrychów.
              Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Trzeba dodać, że wśród nas znalazły się drużyny, które zajęły wysokie lokaty w ubiegłorocznej edycji Kinder+Sport 2014 / Setbol Oświęcim III miejsce w Polsce, MKS Tychy, MKS MOS Wieliczka to również finaliści ogólnopolscy/.
              Po zaciętej walce i rozegraniu w pierwszej kolejności rozgrywek eliminacyjnych w czterech grupach, a potem części finałowej naszym dziewczynkom nie udało się zająć miejsca medalowego. Po przegranym meczu z MKS Tychy uplasowałyśmy się na IV pozycji.

• I     miejsce     Setbol Oświęcim 1
  • II    miejsce     MKS MOS Wieliczka 1
  • III   miejsce     MKS Tychy
  • IV   miejsce    MKS Andrychów 1 / Wiktoria Koim, Łucja Lubera, Dominika                                                   Cinal/
  • V    miejsce     Sparta Kraków 1
  • 7-8. Setbol Oświęcim I
  • VI   miejsce    MKS Andrychów 3 / Emilia Kobiela, Daria Fajfer, Katarzyna                                                     Osowska, Martyna Wiercimak/
  • VII  miejsce    UKS 22 Kraków 1
  • IX   miejsce    UKS 22 Kraków 2
  • X    miejsce    MKS MOS Wieliczka 2
  • XI   miejsce    MKS MOS Wieliczka 3
  • XII  miejsce    Sparta Kraków 2
  • XIII miejsce   MKS Andrychów 2 / Julia Zięba, Daria Rutowicz, Marta                                                      Magiera, Kamila Kubik/
  • XIV miejsce    UKS Skoczów
  • XV  miejsce    UKS Sokół Zator
  • XVI miejsce    Salos Staniątki
  • XVII miejsce  MKS Andrychów 4 / rocznik 2004  Martyna Matlak, Julia                                                     Stokłosa, Joanna Ślusarczyk, Wiktoria                                                       Pająk, Barbara Brońka/

•               Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, trzy najlepsze zespoły medale, a wszystkie uczestniczki po smacznym pączku.
                  Serdecznie dziękuję koleżankom z klas VI / MKS Andrychów/ za sędziowanie.

Trener dziewcząt MKS Andrychów Ewa Bury