Konkursy sportowe

Srebro w "Turnieju 3 siatkarskich dziewcząt"

7 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Andrychowie odbył się turniej "3" siatkarskich dziewcząt organizowany przez MKS oraz Andrychowską Akademię Siatkówki. Na parkiecie zmierzyły się zespoły z klubów naszego rejonu oraz woj. śląskiego UKS Kęczanin Kęty, Setbol Oświęci/ III miejsce w ogólnopolskim Turnieju Kinder + Sport 2014 w "2" siatkarskich/, ZS Nowa Wieś, UKS Chełmek Grunwald, UKS Trójka Mikołów, MOSiR Łaziska Górne oraz MKS Andrychów.
          16 zespołów rozegrało po sześć spotkań w swoich grupach, najpierw w części eliminacyjnej, potem w finałach walcząc o lokaty. Nasz klub reprezentowało 5 zespołów z czego 3 awansowały do grupy walczącej o miejsca 1-8.
Oto wyniki turnieju

• I miejsce: Setbol Oświęcim 1
  • II miejsce: MKS Andrychów 1 / Wiktoria Koim, Dominika Cinal, Łucja Lubera, Marta Magiera/
  • VI miejsce: MKS Andrychów 2 / Emilia Kobiela, Daria Rutowicz, Julia Zięba, Katarzyna Osowska /
  • VII miejsce: MKS Andrychów 4 / kl. IV Martyna Matlak, Julia Stokłosa,Barbara Brońka /
  • XI miejsce: MKS Andrychów 5 / kl. IV Wiktoria Pająk, Emilia Gajczak, Joanna Ślusarczyk /
  • XII miejsce: MKS Andrychów 3 / Martyna Wiercimak, Magdalena Młynarczyk, Natalia Paszewska /

•           Najlepsze zespoły otrzymały medale, dyplomy.
    Najlepszą zawodniczką została Izabela Grzesik z Setbola Oświęcim.
              Serdecznie dziękuję koleżankom z klasy VI ze sędziowanie.

/opiekun: Ewa Bury/

www.edukator.org.pl