Konkursy sportowe

Turniej Wojewódzki o Puchar Dyrektora MOSiR
w Łaziskach Górnych

16 maja dwa zespoły dziewcząt reprezentowały nasz klub w Turnieju Wojewódzkim o Puchar Dyrektora MOSiR w Łaziskach Górnych. Wzięło w nim udział 9 zespołów z Halemby, Pszczyny, Mikołowa, Łazisk Górnych, Orzesza oraz z Andrychowa.
          Nasz zespół MKS Andrychów nr 1/ rocznik 2002/ nie przegrał ani jednego seta w eliminacjach i w finale i zajął I miejsce. Drugi zespół to dziewczęta z klasy V/ rocznik 2003/, które po raz pierwszy rywalizowały na parkiecie w zespołach szóstkowych. Po zaciętej walce w /w eliminacjach z zespołem UKS Trójka Mikołów, który znalazł się na II miejscu dziewczęta znalazły się tuż za podium na IV miejscu.
          Oto wyniki:

• I miejsce MKS ANDRYCHÓW 1
  • IV miejsce MKS ANDRYCHÓW 2

• Skład zespołów:
  • MKS Andrychów 1: Kamila Kołaczyk, Klaudia Lubera, Dominika Kudłacik, Patrycja Kudłacik, Julia Jończy, Paulina Mider, Dominika Ćwiertka,Anna Łazarz, Natalia Kryjak, Martyna Gzela- uczennice klasy VI

• MKS Andrychów 2 Julia Zięba, Daria Fajfer, Dominika Cinal, Wiktoria Koim, Łucja Lubera, Daria Rutowicz, Marta Magiera, Kamila Kubik, Martyna Wiercimak, Emilia Kobiela- uczennice klasy V

Drużyny otrzymały puchary, medale oraz dyplomy.

MVP turnieju przyznano Paulinie Mider. Najlepszą zawodniczką drużyny MKS 1 została Julia Jończy, zaś MKS 2 Wiktoria Koim.

Trener Ewa Bury

• Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE