Konkursy sportowe

Finał Wojewódzki Kinder + Sport 2015 w kategorii "3" dziewcząt

W sobotę 23 maja w Proszowicach odbył się Finał Wojewódzki Kinder + Sport 2015 w kategorii "3" dziewcząt.
Nasz klub reprezentowały aż 3 drużyny w kategorii "3" siatkarskich. W finale wzięły udział 24 zespoły "3" siatkarskich.
          Do zawodów przystąpiło 6 szkół, które zwyciężyły rozgrywki w swoich gminach. Po zaciętych meczach mistrzem naszego powiatu został zespół z „Czwórki” Andrychowskiej pokonując w finale drużynę z „czwórki” Wadowickiej 4:0, natomiast trzecie miejsce przypadło szkole podstawowej z Roczyn. Rywalizacja uczniów odbywała się w dwóch grupach, po czym zwycięzcy grup oraz drużyny, które zajęły drugie miejsca zagrały w meczach półfinałowych i finałowych.
           Zawodnicy walczyli bardzo dzielnie, przestrzegając zasad fair play, na koniec zostali uhonorowani dyplomami i pamiątkowym pucharem. Chłopcy z Andrychowskiej „Czwórki” będą reprezentowali nasz Powiat na zawodach rejonowych.

Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Mikołajek(4 bramki), Jakub Budka(1), Julian Wdowik(1), Paweł Dwornik, Kacper Kacprzak, Joachim Franczak(2), Krzysztof Mikołajek, Konrad Prus(5), Jakub Skrzypiec, Dominik Graca(6), Adrian Ocieczek(1), Maksymilian Fudali.
          Oto wyniki:

• SP Roczyny- Sp. Bachowice 1:1