Konkursy sportowe

Turniej "Jedynek" siatkarskich w Chrzanowie

1 marca grupa 15 dziewcząt klas III ze Szkoły Podstawowej nr4 i nr2 w Andrychowie, wzięła udział w Turnieju Singli Siatkarskich w Chrzanowie.
              Na parkiecie do walki stanęło 28 zawodniczek z klubów sportowych Chrzanowa, Libiąża oraz Andrychowa.
              Dziewczynki rozegrały po kilka meczy w grupach eliminacyjnych, a następnie walczyły o miejsca w turnieju. Naszym "żaczkom" udało się zająć wysokie miejsca: IV miejsce Martynka Matlak, V miejsce Wiktoria Pająk, VI miejsce Julka Stokłosa, IX miejsce Barbara Brońka. Poza tym wszystkie dziewczynki otrzymały od organizatorów słodką nagrodę w postaci czekolady. W zawodach wzięły udział: Joanna Ślusarczyk, Inga Siwek, Emilka Kacprzak, Magdalena Młynarczyk, Emilka Mazgaj.
              Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
               Następny turniej planujemy w maju.