Konkursy sportowe

Finał Gminny w Tenisie Stołowym

W dniu 24.11.2014 roku w ZSS w Zagórniku odbył się finał gminny w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt. Naszą Szkołę reprezentowały trzy uczennice: Natalia Kryjak z kl. VIe, Paulina Mider z kl. VIc oraz Aleksandra Małkiewicz z kl. VIe.
Dziewczęta grały do trzech wygranych setów.               W wyniku rozgrywek wyłoniono sześć najlepiej grających dziewcząt, które będą reprezentować gminę Andrychów w finale powiatowym 9.12.2014 roku w Choczni.
Wśród naszych dziewcząt najwyższe – trzecie miejsce zajęła Natalia Kryjak i to ona będzie grała o awans do rejonu.
              W dniu 26.11.2014 roku Natalia Kryjak z kl. VIe i Kamila Kołaczyk z kl. VIe reprezentowały szkołę w finale gminnym w Tenisie Stołowym Drużynowym.
               Po dwóch meczach dziewczęta wywalczyły mistrzostwo gminy i będą reprezentować Naszą Szkołę i gminę Andrychów w dniu 11.12.2014 roku w finale powiatowym w Choczni.

DZIEWCZĘTOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!!!