Teatrzyk dla przedszkolaków

10 października 2014 r. Nasza Szkoła gościła przedszkolaków. 240 dzieci z andrychowskich przedszkoli, zaproszono na przedstawienie, w wykonaniu szkolnego teatralnego zespołu Minibe.
           Spektakl oparty na bajce Jana Brzechwy „Przygody Króla Jegomości”. Sądząc po żywych reakcjach młodych widzów i gorących brawach, bardzo podobał się publiczności. Szczególne emocje wywołały żywiołowe sceny ze zbójcami (Adrian Ocieczek, Kamil Masłoń i Michał Talar) i diabłem (w tej roli Julia Ekiert). Brawurowo tytułową rolę zagrał Kamil Nowak. Świetnie bawiliśmy się przy komediowych scenach ze starościną (Kamila Nowak), starostą (Miłosz Pytel) i kapryśnymi starościankami (Agnieszka Szemla, Aleksandra Proch i Paulina Pustelnik). Zbójców „umył i uczesał” golibroda (Dominik Graca).
          Całość przedstawienia pięknie prowadzili narratorzy (Irena Kądziołka, Martynka Pająk, Dominka Zawiła, Karolina Swakoń), zaś całym orszakiem królewskim dowodził Foryś (w tej roli Wiktoria Grygier). Na koniec wszystkich wzruszył wspaniały wokal Michała Talara.

link do filmu