"Talenty 2012".

W czwartek 18 października 2012r. w Domu Kultury w Andrychowie miały miejsce eliminacje gminne do powiatowego Festiwalu Artystycznego "Talenty 2012" w kategorii wokal.
           Naszą Szkołę reprezentowały dwie uczennice : Agnieszka Talar z kl. V a - w piosence "Parasolki" oraz Agnieszka Szemla z kl. IV f - w piosence "To cała prawda".
          Gminne eliminacje "Talenty 2012" wygrała Agnieszka Szemla. Będzie ona reprezentować Naszą Gminę, a także i Szkołę w eliminacjach powiatowych "Talenty 2012"- 27 listopada br.

Link video do nagrodzonej piosenki:"To cała prawda" - Piotr Rubik w wykonaniu Agnieszki Szemli.

www.edukator.org.pl

i miesiąca października 2007