"Talenty 2011".

W niedzielę w Wadowickim Centrum Kultury odbył się powiatowy finał Festiwalu Artystycznego Talenty 2011. Jest on organizowany już od 11 lat.
Celem festiwalu jest wyszukiwanie najbardziej utalentowanych dzieci i młodzieży w powiecie wadowickim. W tym roku brało w nim udział ponad 250 osób.
           Najpierw odbywały się eliminacje szkolne, później gminne, a w końcu odbyły się przesłuchania powiatowe.
           Z kilkudziesięciu osób wybrano kilkuosobowe grupy finałowe w 8 różnych kategoriach: muzyka, wokal, teatr, recytacja, taniec, fotografia, literatura i plastyka.
Po występach przed jury z tych gryp wybrano już kilkoro najlepszych i najzdolniejszych, którzy otrzymali statuetkę „Talent 2011” i nagrody rzeczowe, a także awans do przyszłorocznych występów wojewódzkich.

W grupie UTALENTOWANYCH znalazła się uczennica naszej szkoły Wiktoria Biczak z kl.VIc, która wyśpiewała sobie główną nagrodę w kategorii wokal (w grupie klas 4-6).
Wiktorii serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas "Talentów" wojewódzkich ;-)
Poniżej zdjęcia z "Talentów 2011"

www.edukator.org.pl

i miesiąca października 2007