Konkursy sportowe

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Nowym Targu

W dniu 30 kwietnia 2015 w Nowym Targu na lotnisku Aeroklubu odbyły się finały wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach wystartowało 36 sztafet z całego województwa małopolskiego. Dziewczęta miały do pokonania dystans 800 metrów. Warunki do biegu były bardzo trudne: temperatura 4 st C i dużo wody pod nogami.
              Nasze dziewczęta spisały się bardzo dobrze. Od startu utrzymywały się blisko czołówki.
              W końcowej klasyfikacji uzyskały 12 miejsce w województwie i jako jedyna sztafeta dziewcząt reprezentowały powiat wadowicki w tych zawodach.