,,Sześciolatki na medal”- piękna gala.

Jesteśmy dumni z naszych dwóch uczniów: Macieja Burego (kl. II a) oraz z Krystiana Skowrona (kl. III a).

To ich rodzice nie poddali się stereotypom panującym w społeczeństwie i posłali synów do szkoły w wieku sześciu lat. Jak sami twierdzą, nie żałują teraz tej decyzji. Chłopcy już dziś odnoszą duże sukcesy w różnego rodzaju konkursach, nie tylko na terenie szkoły, ale również w województwie małopolskim.
           Spośród bardzo dużej ilości zgłoszonych dzieł uczniów z klas I-III (którzy rozpoczęli naukę w wieku sześciu lat), z całego województwa, prace naszych chłopców:

IMIĘ, NAZWISKO TEMAT PRACY FORMA PRACY
Maciej Bury ,,Mam 6 lat” prezentacja
Krystian Skowron ,,W szkole jest super” list

odniosły duży sukces i zostały wyróżnione w II edycji Małopolskiego Konkursu ,,Mam 6 lat” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Pierwszy raz w swoim życiu, chłopcy mieli przyjemność uczestniczyć w Małopolskiej Gali Ministerstwa Edukacji Narodowej ,,Mam 6 lat”, która odbyła się w Teatrze Ludowym w Krakowie, na której zostały wręczone im nagrody.

Uroczystą galę otworzył Małopolski Kurator Oświaty p. Aleksander Palczewski, który gratulował laureatom sukcesów i osiągnięć.

Uczestnicy gali mieli również przyjemność oglądnąć występ zespołu muzyczno- tanecznego ,,Lajkoniki”, który bardzo podobał się widzom i wzbudził duży aplauz.

Życzymy Maciejowi i Krystianowi wielu sukcesów i osiągnięć w dalszej drodze odkrywania świata i uczenia się.

www.edukator.org.pl

i miesiąca października 2007