Ola - Mistrzynią powiatu wadowickiego w szachach

W dniu 15 stycznia 2015 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Frydrychowicach odbył się "Finał Igrzysk 2013/2014 powiatu wadowickiego w Szachach".

W zawodach wystartowały dziewczęta i chłopcy ze Szkół Podstawowych - reprezentanci wszystkich gmin powiatu wadowickiego (trzy pierwsze miejsca z rozgrywek gminnych).

Po siedmiu rundach, z których każda rozgrywana była do 30 minut wyłoniono najlepszych szachistów i szachistki w powiecie.

Mistrzynią powiatu wadowickiego została uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie – Aleksandra Strama. Ola jest uczennicą klasy 3e.

Przypomnijmy, że Ola powtórzyła ubiegłoroczny sukces, kiedy została najmłodszą mistrzynią powiatu wadowickiego w szachach.
            Gratulujemy Oli i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!!!