Ola - „najmłodszą” Mistrzynią Powiatu w szachach.

W dniu 16 stycznia 2014 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Frydrychowicach odbył się Finał Igrzysk 2013/2014 Powiatu Wadowickiego w Szachach.

W zawodach wystartowali dziewczęta i chłopcy ze Szkół Podstawowych - reprezentanci wszystkich gmin powiatu wadowickiego (trzy pierwsze miejsca z rozgrywek gminnych).

Po siedmiu rundach, z których każda rozgrywana była do 30 minut wyłoniono najlepszych szachistów i szachistki w powiecie.

Mistrzynią powiatu wadowickiego została uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie – Aleksandra Strama. Ola jest uczennicą klasy 2e i była najmłodszą uczestniczką tych zawodów.

Gratulujemy Oli i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!!!