Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI>
Sport

Powiatowy Turniej Szachowy "Królewska gra i ja".
            W dniach 27 i 28 kwietnia 2013r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie odbył się Pierwszy Powiatowy Turniej Szachowy "Królewska gra i ja". Organizatorami turnieju byli Ośrodek Wspierania Rodziny w Andrychowie i Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie.            Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Andrychowa. W turnieju brało udział 64 zawodników z powiatu wadowickiego. Został on rozegrany w III kategoriach wiekowych. Najmłodszy uczestnik miał 5 lat. Rywalizacji towarzyszła bardzo miła i sportowa atmosfera.

            W trakcie rozgrywek największe emocje widać było jednak na twarzach kibiców, natomiast grający wykazali się "spokojem szachisty". Na zwyciężców czekały atrakcyjne nagrody takie, jak puchary, nagrody rzeczowe, a dla najmłodszych dodatkowo medale. Nikektórzy z szachistów zdobyli lub podnieśli swoje kategorie szachowe. W przerwach uczestnicy i rodzice oraz opiekunowie mogli skorzystać ze smakołyków zaoferowanych w kawiarence przygotowanej przez organizatorów.

            Szkoła była współorganizatorem tak dużego przedsięwzięcia szachowego po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że turniej ten znajdzie się w kalendarzu corocznych imprez organizowanych w naszej placówce.

powrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITENasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".


Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
w konkursie Eduseeka!!!


Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁY

Sprawdź pogodę
w Andrychowie! 


Pogoda

      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone