I Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy

W dniu 8.12.2013r. odbył się I Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy. Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie po raz kolejny była współorganizatorem turnieju.
Rozgrywki odbyły się w trzech grupach wiekowych. Zwycięzcy turnieju otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. W turnieju wzięło udział około 90 uczestników, którzy przyjechali do nas z całej Polski.

Goście i ich opiekunowie mogli skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Przed rozdaniem nagród uczestnicy otrzymali dodatkowo mikołajkowe paczki oraz wspólnie z rodzicami i opiekunami mogli obejrzeć przedstawienie przygotowane przez Koło Teatralne działające przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie.

Był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek dla wszystkich obecnych. Mamy nadzieję, że chętnie do nas powrócą, aby wziąć udział w kolejnych imprezach sportowych organizowanych na terenie Naszej Szkoły.