Przyjaciel Szkoły

Dar - Świąteczna Paczka - podziękowanie dla darczyńców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy przyłączyli się do naszej akcji "Świąteczna Paczka".
We wtorek i środę (15 i 16 grudnia 2009r.) podczas spotkań z rodzicami, zbieraliśmy artykuły spożywcze i słodycze, aby przygotować paczki dla rodzin uczniów naszej szkoły, które potrzebują pomocy.

Odpowiedź Państwa na naszą prośbę pokazała, jak wiele jest osób wrażliwych na los innych.
Złożone przez Państwa dary pozwoliły na przygotowanie 28 paczek. Dzięki Wam 28 rodzin miało bogatsze i radośniejsze święta, a na twarzach wielu dzieci pojawił się uśmiech.

Jeszcze raz, serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w akcji Świąteczna Paczka i życzymy wszystkim darczyńcom, aby okazane dobro powróciło do Państwa ze zdwojoną siłą.