Święto Edukacji Narodowej
połączone z Dniem Europejskim
w klasach I - VI

W dniu 14 października w Naszej Szkole odbyła się uroczysta akademia dla Nauczycieli i Uczniów na sali gimnastycznej w związku z obchodami Święta Edukacji Narodowej.
               Przygotowana została przez Uczniów klasy IV b pod kierunkiem wychowawcy p. Moniki Chmury. Była to nietypowa akademia, gdyż występowali w niej zarówno uczący Nauczyciele jak i Uczniowie klas IV - VI. Nauczyciele mieli do wykonania nietypowe zadania np. skoki przez skakankę, recytację wiersza wspak itp.
               Było bardzo wesoło, wszyscy świetnie się bawili. Na zakończenie wszyscy "występujący" Nauczyciele mieli za zadanie wypicie soku z cytryny, przy czym mieli to zadanie wykonać z uśmiechem na twarzy. Wszyscy wypadli znakomicie!
               Po części artystycznej, zarówno w klasach I - III, jak i IV - VI, odbyła się prezentacja, wcześniej przydzielonych poszczególnym klasom tematów, dotyczących "Dnia Europejskiego".
               Każda klasa IV - VI miała za zadanie przygotować z tej okazji ludowe strój pochodzący z danego kraju europejskiego, bądź też wykonać jego ilustrację i opis.
               W klasach I - III również odbyła się uroczysta akademia, a potem poszczególne klasy wykonywały prace metodą projektów o tematyce europejskiej.