Sukces Mateuszka w eliminacjach
"Festiwalu Zaczarowanej Piosenki"

W dniu 28 marca ogłoszono wyniki ogólnopolskich eliminacji do Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, organizowanego przez fundację Anny Dymnej.

220 kandydatów z całej Polski przesyłało swoje nagrania na płytach CD i DVD, a występy oceniało jury w Warszawie.
Do półfinału, który odbędzie się wkrótce w stolicy zakwalifikowano 31 osób - 15 dzieci w kategorii 10-16 lat i 16 osób dorosłych.

Bardzo miło nam poinformować,że jednym z półfinalistów jest uczeń klasy integracyjnej IVa - z Naszej Szkoły - Mateusz Rączkowski.

Mateuszek pod opieką swych nauczycielek p.Elżbiety Kwarciak i p.Joanny Biczak rozwijał swój talent wokalny już w klasach 1-3. Brał udział w wielu konkursach szkolnych i gminnych, na których zdobywał nagrody i wyróżnienia.

Obecnie pod kierunkiem p. Aleksandry Kowiny ćwiczy śpiew podczas zajęć szkolnego kółka wokalnego i przygotowuje się do kolejnych konkursów.

Mateuszowi gratulujemy i życzymy sukcesów na półfinałowym koncercie w Warszawie i (mamy nadzieję) finałowym koncercie na Rynku w Krakowie.

Rodzicom gratulujemy tak zdolnego syna.

Link do strony konkursowej (kliknij)

Nagranie konkursowe Mateuszka - piosenka "Leśne ludki"