Spotkania z Rodzicami

WYWIADÓWKA DLA RODZICÓW
PREZENTACJA PÓŁROCZNEJ PRACY SZKOŁY.

W dniu 22 stycznia 2008r. miało miejsce semestralne spotkanie dla rodziców, połączone z pokazem osiągnięć uczniów naszej szkoły.
Rodziców przywitała Dyrektor Szkoły- mgr Anna Rychter, która podsumowała pracę szkoły w I półroczu.
      Po wystąpieniu Pani Dyrektor głos zabrała Przewodnicząca RSU, która przedstawiła osiągnięcia uczniów Naszej Szkoły. Wystąpili recytatorzy: Emilka Bury z kl. 5b oraz Karolina Piekarska z kl. Va, prezentując zebranym rodzicom piękno literatury polskiej. Następnie wystąpił zespół muzyczny "Andantino" pod opieką Pani mgr Aleksandry Lachendro, prezentując kolędy i pastorałki (akompaniament grany przez uczniów na fletach : prostych i poprzecznych oraz na gitarze, ).
       Występ wszystkich uczniów przeszedł najśmielsze oczekiwania- był po prostu wspaniały!!! GRATULUJEMY!!!
A oto fotoreportaż ze spotkania:

Karolina Piekarska z kl. 6a

Zespół muzyczny "Andantino"

Karolina Piekarska z kl. 6a, gra na flecie poprzecznym

Emilka Bury z kl. 5b w recytacji utworu "O Ryszardku"