Spotkania z Rodzicami

WYWIADÓWKA DLA RODZICÓW
PREZENTACJA PÓŁROCZNEJ PRACY SZKOŁY.

W dniu 12 stycznia 2007r. miało miejsce semestralne spotkanie dla rodziców, połączone z pokazem osiągnięć uczniów naszej szkoły.
Rodziców przywitała Dyrektor Szkoły- mgr Anna Rychter, która podsumowała pracę szkoły w I półroczu.
Po wystąpieniu Pani Dyrektor głos zabrała Przewodnicząca RSU, która przedstawiała kolejno występujących uczniów. Na poczatku wystąpili recytatorzy: Natalia Leśniak z kl. 4c oraz Karolina Piekarska z kl. Va, prezentując zebranym rodzicom piękno literatury polskiej. Następnie wystąpił zespół muzyczny "Andantino" pod opieką Pani mgr Aleksandry Lachendro, prezentując kolędy i pastorałki (akompaniament grany przez uczniów na fletach : prostych i poprzecznych, dzwonkach i trianglach). Na zakończenie klasa 4b pod kierownictwem Pani mgr Lidii Siwek i Pani mgr Magdaleny Gawiny wystawiła bajkę pt. "Złota rybka"
Występ wszystkich uczniów przeszedł najśmielsze oczekiwania- był po prostu wspaniały!!! GRATULUJEMY!!!
A oto fotoreportaż ze spotkania:

Karolina Piekarska z kl. 5a

Natalia Leśniak z kl. 4c