Przyjaciel Szkoły

„Akcja pomocy bezdomnym zwierzętom”
w Bielsku - Białej.

Drogie Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom z klas I- III, które pomogły nam zebrać karmę i inne dary dla bezdomnych zwierząt.
Ze względu na bardzo dużą ilość zwierząt przebywających w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku- Białej, każda forma pomocy jest dla nich ważna. Przekonaliśmy się o tym na własne oczy! W schronisku znajduje się obecnie ok. 250 zwierząt, głównie psów, ale także sporo kotów. Wszystkie, bez wyjątku, są wyjątkowe! Mimo troskliwej opieki, dachu nad głową, pełnej miski każdego dnia, każde zwierzę czeka na nowego, kochającego go właściciela i …. na naszą pomoc.
       Pozdrawiamy Was serdecznie i liczymy, że przyłączycie się do „Akcji pomocy bezdomnym zwierzętom” również w przyszłym roku.

Uczniowie klasy III e wraz z wychowawcą klasy.

Wizyta w schronisku