Przyjaciel Szkoły

Dar dla schroniska dla bezdomnych zwierząt
w Bielsku - Białej.

Jak co roku, uczniowie klasy VIc- Natalia Błasiak, Wiktoria Biczak i Maciek Piekarski odwiedzili dnia 21października br. Schronisko dla Zwierząt w Bielsku Białej.
Wiązało się to z przeprowadzoną wcześniej na terenie szkoły zbiórką żywności z okazji Światowego Dnia Zwierząt.
       Uczniowie zbierali różnego rodzaju żywność,witaminy, odżywki i zabawki dla bezdomnych psów i kotów.
Podczas wizyty w schronisku Pani dyrektor poznała ich i śmiała się, że jak zwykle przyjechała stała ekipa wolontariuszy. Serdecznie podziękowała Naszym Uczniom, wręczając pamiątkowy dyplom.

Nasi Wolontariusze spędzili w schronisku dużo czasu, bawiąc się z samotnymi i potrzebującymi zwierzakami.
Było im bardzo przykro, że nie mogą adoptować wszystkich zwierząt ze schroniska.

Młodzi wolontariusze bardzo dziękują uczniom z Naszej Szkoły, którzy wsparli tę akcję i przynieśli potrzebne produkty. Mają nadzieję, że z roku na rok będzie przybywać osób, które chętnie pomogą w podobnych akcjach.

Zwracają się również do osób, pragnących znaleźć przyjaciela na całe życie, do odwiedzenia schroniska i zabrania do własnego domu jakiegoś psiaka lub kociaka, które za dobroć i zainteresowanie odpłacą się wielką, bezinteresowną miłością i przywiązaniem.

Plakaty wykonane przez wolantariuszy

Wizyta w schronisku