Konkursy sportowe

Rugby - nowa dyscyplina sportowa w Naszej Szkole

W dniu 13 listopada 2014 roku gościł w Naszej Szkole Pan Łukasz Kościelniak, który jest trenerem drużyny rugby, zajmującej 6 miejsce w Ekstra Lidze Rugby.

Pan Łukasz poprowadził cztery lekcje pokazowe, w których uczestniczyli uczniowie Naszej Szkoły. Najpierw zostały wytłumaczone przepisy gry. Potem Pan Łukasz poubierał uczniów w pasy i zaczęła się gra. Chętnych do gry było wielu, wszyscy bawili się znakomicie. Grali zarówno uczniowie klas IV - VI, a także klasy I - III.
              Teraz pozostaje nam trenowanie tej dyscypliny, bo zostaliśmy zaproszeni na turniej mikołajkowy w rugby 12 grudnia. O jego wynikach poinformujemy.