UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
2014 / 2015.

W dniu 1 września rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2014 / 2015.

O godz. 9.00 uroczyście Nowy Rok Szkolny zainaugurowały klasy IV - VI, które w komplecie pojawiły się wraz z rodzicami na sali gimnastycznej. Wszyscy zostali w sposób uroczysty przywitani przez nową Dyrektor Szkoły mgr Dorotę Zawadę.
           Dyrektor Szkoły przywitała w sposób szczególny uczniów klas czwartych w gronie najstarszej grupy wiekowej, a następnie przedstawiła uczniom i rodzicom wychowawców i nauczycieli uczących poszczególnych przedmiotów.
           Po inauguracji na sali gimnastycznej, uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie otrzymali podziały godzin, a także informacje związane z nauką w roku szkolnym 2014/2015.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, życzę, aby Nowy Rok Szkolny 2014/2015 obfitował w same radosne wydarzenia, aby każdy znalazł w nim cząstkę samego siebie i drogę do własnego rozwoju.

/przypis admin/

www.edukator.org.pl