UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
2008 / 2009.

W dniu 1 września br. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2008/2009.
O godz. 10. 00, uroczyście nowy rok szkolny zainaugurowały klasy pierwsze oraz trzecie, o godzinie 11. 00 klasy drugie, natomiast klasy IV - VI powitały Nowy Rok Szkolny o godz. 11. 00.
Wszyscy zostali w sposób bardzo uroczysty przywitani przez Dyrektor Szkoły mgr Annę Rychter i zastępcę Dyrektora mgr Ewę Kurek.
Następnie, Dyrektor E. Kurek czytała wychowawców poszczególnych klas pierwszych oraz przypisanych uczniów do danej klasy. Wyczytani wychowawcy i uczniowie wychodzili na środek sali gimnastycznej. Wszystko to wyglądało bardzo uroczyście i wzruszająco zarazem, gdy wychowawcy niczym "kwoka swoje kurczęta", przygarniali do siebie swoich wychowanków.
Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego klas IV - VI, szczególnie uroczyście przywitane zostały klasy czwarte, następnie Pani Dyrektor przedstawiła uczniom wychowawców i nauczycieli uczących poszczególnych przedmiotów.