WORTAL             INFORMACYJNO             EDUKACYJNY               MŁODYCH
  STRONA SZKOLNA      BEZPIECZNA SZKOŁA    SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE       KSIĘGA GOŚCI      LINKI

web stats stat24

Bezpiecznie na drodze

Przygotowujemy się do zdobycia karty rowerowej.

Rowerowy tor przeszkód.

W dniu 31 marca 2010r. klasy czwarte wzięły udział w "Rowerowym torze przeszkód", przygotowującym ich do zdobycia karty rowerowej. Spotkanie zorganizowała p. Krystyna Matusiak przy współudziale Straży Miejskiej z Andrychowa.

Zadaniem uczniów było przejechanie przez wiszącą bramkę, slalom z ograniczeniem, przewożenie przedmiotu, zatrzymanie w miejscu. Podczas jazdy po torze przeszkód uczniom towarzyszyły znaki drogowe, do których uczniowie mieli się stosować np. "nakaz skrętu w lewo za znakiem", "uwaga przejście dla pieszych" itp.

Cała akcja trwała przez 5 godzin.

Wszyscy uczniowie spisali się na medal, co widać było po ich szczęśliwych minach.