Konkursy

"Chcieliśmy być wolni, wolność sobie zawdzięczać - w 70 rocznicę powstania warszawskiego".

Z okazji 70 rocznicy powstania warszawskiego zorganizowano gminny konkurs na plakat o tej tematyce. Wielki sukces odniosły w nim uczennice Naszej Szkoły.

I miejsce w konkursie zajęła Sonia Markowska, III miejsce zdobyła Agnieszka Kukuła.
Do konkursu zgłoszono również prace innych uczniów Naszej Szkoły: Kingi Ramędy, Oliwii Krzywoszyi, Julii Wójcigi, Julii Płużek, Julka Wawrzyniaka, Szymona Mazgaja, Kacpra Sordyla,Kamili Kołaczyk i Aleksandry Kołaczek. Ponieważ prezentują one wysoki poziom artystyczny przedstawiamy je na stronie internetowej.

GRATULUJEMY!!!

www.edukator.org.pl