Wojewódzki Konkurs „Renesans w Krakowie” - wyniki.

Niedawno informowaliśmy o tym, że nasi uczniowie wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy „Renesans w Krakowie”, organizowanym przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. I są!

W tym niezwykłym, interdyscyplinarnym konkursie II nagrodę otrzymał Miłosz Kurek - uczeń klasy VI c.

Laureatami konkursu zostali również: Urszula Mider i Michał Adamczyk z klasy VI c.

List gratulacyjny za dobre przygotowanie i szeroką wiedzę na temat epoki renesansu i Krakowa trafi do rąk Gerarda Skomina z kl. VI c.

Finał konkursu odbędzie się 16 kwietnia 2013 o godzinie 12.00 w Centrum konferencyjno– wystawowym na Wawelu. W tym miejscu, na specjalnej uroczystości, uczniowie odbiorą nagrody i dyplomy.
             Organizatorzy Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy „Renesans w Krakowie” składają gratulacje wszystkim uczestnikom turnieju za bardzo dobre przygotowanie i szeroką wiedzę na temat epoki renesansu i Krakowa.
GRATULACJE!