Konkursy sportowe

Rejonowe zawody w Piłce Halowej w Regulicach

W poniedziałek (17.11.2014r) chłopcy z Naszej Szkoły brali udział w zawodach rejonowych w piłce nożnej halowej w Regulicach.

W turnieju brały udział cztery drużyny Sp. 4 Andrychów, Sp. 5 Oświęcim, Sp. Olkusz oraz Sp. Żarki. .
Nasza drużyna rozegrała trzy mecze remisując 2:2 ze szkołą z Żarek, wygrywając z drużyną z Olkusza 3:2 oraz w meczu finałowym ulegliśmy drużynie Sp. 5 Oświęcim. 4:0.
              Chłopcy grali w składzie: Julian Wdowik, Jakub Budka, Daniel Budka, Patryk Pytel, Igor Samel, Konrad Prus, Krzysztof Mikołajek, Dominik Graca, Adrian Ocieczek, Jakub Skrzypiec.