Konkursy sportowe

Wicemistrzynie REJONU CHRZANOWSKIEGO
w Mini Piłce Ręcznej

W dniu 7 maja w Olkuszu odbył się finał rejonowy w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt. W zawodach brały udział najlepsze drużyny z czterech powiatów: oświęcimskiego (Szkoła Podstawowa z Polanki Wielkiej), chrzanowskiego (Szkoła Podstawowa nr 1 z Chrzanowa), olkuskiego (Szkoła Podstawowa nr 9 z Olkusza) oraz wadowickiego (Szkoła Podstawowa nr 4 z Andrychowa).

Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym” dwie połowy po 8 minut.

W zaciętym finałowym meczu nasze zawodniczki uległy dziewczętom z Olkusza 6 : 7 i w rezultacie zajęły II miejsce.
              Naszą Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Weronika Sordyl – bramkarz, Dagmara Wiercimak, Julia Krawczycka, Karolina Toczek, Karolina Stawowczyk, Dominika Wiktor, Kinga Ramęda, Oliwia Leśniak, Julia Wójciga, Natalia Ważny, Patrycja Bogacz, Wiktoria Dyduch oraz Weronika Głownia.

GRATULUJEMY!