Konkursy sportowe

Sukces młodych szczypiornistów
w Mini Piłce Ręcznej

Dnia 30 kwietnia 2014 r. w MOSiR w Chrzanowie odbyły się finały rejonowe w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.

W zawodach zmierzyli się Mistrzowie Powiatów: wadowickiego, oświęcimskiego i chrzanowskiego. Mecze rozegrano w systemie "każdy z każdym"

Drużyna Naszej Szkoły w składzie: Eryk Wróbel, Szymon Potaczek, Patryk Prus, Daniel Dobrzański, Dominik Kołaczyk, Wiktor Kamuda, Oskar Mikołajek, Mikołaj Badowski, Wojciech Kosek, Radosław Zwinczak, Maciej Rutkowski i Kacper Bryja, zwyciężyła z zespołem z Chełmka, ulegając tylko gospodarzom w meczu finałowym. I tym samym zdobyła tytuł wicemistrza rejonu.

GRATULUJEMY!