Rajd Turystyczny 2014r.

W dniu 26 września, pomimo brzydkiej pogody, turyści z Naszej Szkoły wzięli udział w Rajdzie Turystycznym zorganizowanym przez PTTK O.Z. „ Andropol”
         Tym razem trasa wiodła do Sułkowic, gdyż meta zorganizowana była w Stanicy „Hucuł”. Na szlak wyruszyły klasy: 5b, 6b, 6d,6e wraz wychowawcami M. Chmurą, L. Kuśnierz, A. Gromotką, R. Kadamusem oraz z panią psycholog I. Ziółkowską. Na metę dotarły Pani Dyrektor D. Zawada i Pani Pedagog R. Maszczyńska. Tam czekała na wszystkich gorąca herbata i żurek z kotła.
         „Wspomnienia z wakacji” - taki był motyw przewodni rajdu i temat konkursu. Uczniowie klasy 6b, najliczniej opisali swoje wakacyjne przeżycia, a także wakacje marzeń.
         Organizatorzy docenili wszystkich autorów wręczając im nagrody. Wyróżniony został D. Nikliborc. Uczniowie wzięli także udział w konkursach organizowanych na mecie. Szkoda tylko, że pogoda nie pozwoliła skorzystać z głównej atrakcji czyli jazdy na konikach.

A oto fotoreportaż z rajdu: